
В лагера на Локомотив Пловдив са започнали да правят планове за зимната подготовка на отбора. В клуба са получили предложения за провеждане на подготвителен лагер в испанския курорт Марбея, пише “7 дни спорт”. “Локото” вече са се готвили в испанския курорт, но това бе времето, когато собственик беше Константин Динев. Друг вариант за лагер е турският Белек в Анталия.
В момента обаче в “Локомотив” са с вързани ръце и изчакват изясняването на въпроса с намирането на нов собственик. След като това стане факт, Смърфовете ще имат възможност да проведат поне един лагер в Испания или Турция, а другият ще бъде в България. Ако до началото на новата не се намери нов силен човек за “черно-белите”, подготовката ще бъде само у нас.
Харесай страницата на TribunaPlovdiv.bg във Фейсбук и научавай новините пръв>>









