Виктория Волей - мъжеВолейбол

Виктория (Волей) в изтощителна 5-геймова контрола срещу Звездец (Горна Малина)

Виктория Волей (Пловдив) загуби от Звездец (Горна Малина) с 2:3 гейма като гост в поредната контрола от подготовката си за новия сезон в мъжката Висша лига.

Треньорите на двата тима предварително се бяха разбрали да се играят 5 гейма в спаринга. Пловдивчани поведоха с 2:0 гейма, след което отстъпиха инициативата на домакините.

„Пробвахме няколко варианта на игра. Всички състезатели, които пътуваха до Горна Малина, взеха участие в мача.

Доволен съм от показаното от момчетата, въпреки че има още много неща, върху които да работим. Все пак имаме почти един месец до първия ни официален двубой, който по стечение на обстоятелствата ще е точно срещу отбора на Звездец, но в Пловдив. До началото на сезона ще изиграем минимум още 3 контроли“, заяви за официалния сайт на Виктория Волей (Пловдив) треньорът на тима Драган Иванов.

Източник: victoriavolley.eu