Локомотив (Пд) продължава да помпа мускули за Дербито, поздрави се с нова победа в Турция

Отборът на Локомотив (Пд) постигна нова убедителна победа на лагера в Турция. Този път момчетата на Илиан Илиев се справиха с голяма доза рутина срещу непретенциозния си саудитски съперник Ал Файсали и го победиха с 3:0.

По един път през двете полувремена се разписаха Бирсент Карагарен (8′) и Уарбаев (70′). Крайното 3:0 път оформи върнали се от дълго лекуване на контузия Димо Бакалов, който реализира в 90-та минута.

Контролата трябваше да започне в 17:30ч., но бе изместена за 18:30ч., заради гъстата мъгла началото на срещата се забави.В крайна сметка началният съдийски сигнал бе даден в 18:55ч. б.в.

Регистрирай се днес в bet365 и вземи бонус от 100 лева и гледай хиляди мачове на живо! bet365 – играчът си ти!

ГОООЛ Бирсент Карагарен бележи за “черно-белите” в 8-та минута – 1:0!

“Смърфовете” откриха резултата още с първото си опасно положение в срещата. С фронтален удар малко преди дъгата на наказателното поле младият халф на Локомотив (Пд) Бирсент Карагарен откри резултата.

В 10-та минута, след бърза атака на “смърфовете”, Суда шутира мощно от близка дистанция, но топката излетя в аут.

В 30-та минута гостите от Саудитска Арабия отправиха първи удар към вратата на Ясин Ел Харуби.

Минута преди края на първата част голмайсторът Карагарен отбеляза изключително красив гол, но той бе отменен поради засада.

Второто полувреме започна, така както завърши първото. Пловдивчаните редуват атака след атака, но не застрашават вратата на гостите.

ГОООЛ Умарбаев покачва резултата в 70-та минута – 2:0!

Новото попълнение на Локомотив (Пд) прокара необеспокояван топката покрай вратаря на противника и покачи резултата 20 минути преди края на срещата.

ГОООЛ В 90-тата минута Локомотив вкара трети гол. Димо Бакалов със силен, прецизен удар остави безпомощен стража на гостите.