Ботев ПловдивТрибуна Пловдив TVФутбол

ВИДЕО: Жоао Пауло каза дали ще остане в Ботев (Пд) и след края на сезона

Нападателят на Ботев (Пд) Жоао Пауло говори пред TribunaPlovdiv.bg след двата си гола при победата с 3:0 над Дунав (Русе):

“Първото полувреме не беше много добро за нас. През второто полувреме показахме как можем да играем. Най-важното е, че успяхме да вкараме. Това е нашата цел. Имаме сили да влезем в първата четворка”.

“Дали ще остана и след лятото? Не знам, не е време за такива отговори”.

“Имах две възможности, Густаво и Диого също. Важното е, че през второто полувреме успяхме да вкараме”.

“На въпрос дали иска да остане в Ботев: Първо да спечелим Купата и да се класираме по- напред, след което ще видим какво ще се случи лятото”.

СНИМКИ: “Ел Жоао” се забавлява като дете в своя дом!

СНИМКИ: “Ел Жоао” се забавлява като дете в своя дом!

https://www.tribunaplovdiv.bg/киров-важно-да-има-удоволствие-и-настр/

СНИМКИ: “Ел Жоао” се забавлява като дете в своя дом!

Подобни

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker