Ботев ПловдивТрибуна Пловдив TVФутбол
ВИДЕО: Жоао Пауло каза дали ще остане в Ботев (Пд) и след края на сезона

Нападателят на Ботев (Пд) Жоао Пауло говори пред TribunaPlovdiv.bg след двата си гола при победата с 3:0 над Дунав (Русе):
“Първото полувреме не беше много добро за нас. През второто полувреме показахме как можем да играем. Най-важното е, че успяхме да вкараме. Това е нашата цел. Имаме сили да влезем в първата четворка”.
“Дали ще остана и след лятото? Не знам, не е време за такива отговори”.
“Имах две възможности, Густаво и Диого също. Важното е, че през второто полувреме успяхме да вкараме”.
“На въпрос дали иска да остане в Ботев: Първо да спечелим Купата и да се класираме по- напред, след което ще видим какво ще се случи лятото”.
https://www.tribunaplovdiv.bg/киров-важно-да-има-удоволствие-и-настр/






