
Уникално видео от шествието на феновете на Селтик бе пуснато днес в социалните мрежи.
На него се вижда как хиляди фенове на “детелините” вървят заедно към стадиона на любимия си клуб, където вчера се изигра най-голямото дерби на Шотландия между отборите на Селтик и Рейнджърс.
Срещата завърши при резултат 1:1, като “рейнджърите” изравниха в края на мача благодарение на Клинт Хил.
Екипът на TribunaPlovdiv.bg Ви оставя да се насладите на видеото от шествието:









