Бившият футболист на Локомотив (Пловдив) и ЦСКА-София Александър Бранеков се забърка в неприятности.
От СДВР разпространиха кадри, на които се вижда как бившият бранител хвърля павета по полицията на днешните протести пред парламента.
Освен за „смърфовете и „армейците“ Бранеков има мачове и за Видима Раковски, Локомотив (София), Славия и Септември. Бранителят има 29 мача и 3 попадения за младежкия национален отбор на България.
НОВО: Депозирай бързо и лесно в bet365 вече и с EasyPay, гледай Серия А, Бундеслига и Ла Лига безплатно
Не изпускай нито една новина за твоя любим отбор! Научавай новините пръв с TribunaPlovdiv.bg. Отвори Фейсбук страницата ни, последвай двете стъпки и ще виждаш новините ни веднага след публикуването им:

1000 лв. начален онлайн казино бонус от efbet и 200 лв. за Спорт! Депозирай лесно и удобно вече и през EasyPay и Cashterminal