ВИДЕО: Балтанов: За Дербито? Не се получи възможно най-добрия мач

Капитанът на Ботев (Пд) Лъчезар Балтанов говори пред екипа на TribunaPlovdiv.bg след победата с 3:0 на Витоша (Бистрица) този следобед в кв.Коматево.
“Днес победата бе задължителна, радващо е, че я постигнахме. За лошите резултати в последните седмици, може би, допринесе и малко по-голямата умора”.
“Докато бяхме свежи през първото полувреме имахме доста настроение. През второто полувреме някак намалихме темпото”.
“За Дербито? Имаше повече борба, не беше най-доброто възможно дерби. Искахме много да победим, но не стана. Искаме да се утвърдим в “шестицата” и да мислим вече изцяло за Купата”.
Делнична идилия! Ботев (Пд) започна да прилича на…Ботев (Пд), след като опитоми крехките „тигърчета“
Делнична идилия! Ботев (Пд) започна да прилича на…Ботев (Пд), след като опитоми крехките „тигърчета“
Делнична идилия! Ботев (Пд) започна да прилича на…Ботев (Пд), след като опитоми крехките „тигърчета“











