
Старши треньорът на Ботев (Пловдив) Азрудин Валентич коментира загубата на своя тим след като пловдивчани отстъпиха на Лудогорец с 0:2.
“Лудогорец притежаваше повече топката от нас. Те имаха възможност да разиграват много време и така ни умориха. На нас ни липсваше последният пас и можехме да се представим по-добре, ако бяхме взели правилните решения. Допуснахме лек гол и след това мачът приключи.
Горд съм от моите футболисти, че за 70 минути се противопоставяхме на Лудогорец. Трябва да приемем истината, че играхме срещу по-добър отбор. Феновете свършиха страхотна работа, благодаря им”, каза Валентич.https://www.tribunaplovdiv.bg/1000-efbet-200-2/











