Ботев ПловдивЛокомотив ПловдивТопФутбол
Бултрасите с огромно предимство пред “черно-белите” фенове, разликата е четири пъти

Привържениците на Ботев (Пловдив) имат огромно предимство пред тези на градския си съперник що се отнася до продадените абонаментни карти за новата кампания 2025/26.
От своя страна “черно-белите” фенове са на другия полюс. До момента запалянковците на Локомотив са изкупили едва около 500 сезонни билета, което е над четири пъти по-малко от тези на своя съперник. Трябва да се отбележи, че на “Лаута” има спад спрямо миналата година, когато продадените пластики са били чувствително повече.
Абсолютен лидер към този момент е тима Левски, където “сините” фенове са изкупили над 3000 сезонни пропуска, а като нищо те могат да достигнат и 4000 преди началото на новия сезон, пише още “Мач Телеграф”.
LiveScoreBet е Тук! Новият Титан в Спортните Залози и Казино











