
Отборът на Ботев (Пд) ще запълни паузата в първенството следващия уикенд с приятелска среща срещу състава на Оборище, съобщава официалният сайт на клуба.
Контролата ще се играе в Панагюрище, в събота, 10 октомври, от 16:00 часа.
Прекъсването в шампионатите в цяла Европа е продиктувано от европейските квалификации, които ще се играят на Стария континент.
Харесай страницата на TribunaPlovdiv.bg във Фейсбук и научавай новините пръв >>









