
Новото ръководство на Ботев (Пловдив) обмисля да удължи договора на халфа Славчо Шоколаров, пише “Тема спорт”. Настоящото споразумение е до края на май.
Полузащитникът подписа с “канарчетата” преди началото на сезона, след като напусна ФК ЦСКА 1948. Преди това бе част от Славия.
Новият треньор Азрудин Валентич е бил впечатлен от показаното от Шоколаров в контролите с Гигант (7:0), Етър (2:1) и двустранната игра в отбора.
Славчо вкара и двата гола за успеха над “болярите”.
https://www.tribunaplovdiv.bg/1000-лв-начален-онлайн-казино-бонус-от-efbet-и-200/













Цингаревич няма да изпусне мангала. Една кръв са все пак!
Мангала ще приляга на мангалите! Капитана Славчо от маалата!