Белия умува за левия бек срещу Верея

Старши треньорът на Ботев (Пд) Николай Киров е пред дилема на кого да заложи на поста ляв бек в мача от 12-ия кръг на Първа лига срещу Верея, научи TribunaPlovdiv.bg.

Пред наставника са два варианта – титулярът на поста Йордан Минев и резервата Лазар Марин. Поради добрите впечатления в последните два мача, които остави юношата на Ботев (Пд), не е изключено той да стартира от първата минута тази вечер на стадиона в кв.”Коматево”.

Марин вкара най-бързия гол за резера в Първа лига при гостуването на Витоша преди паузата. Тогава той се появи в игра в добавеното време на срещата и сложи точка на спора за 2:4 само 10 секунди след това.

В отложения мач срещу Септември (Сф) Марин отново се появи през втората част и бе асистент за два от головете на Виана след почивката при победата с 5:0.

Срещата между Ботев (Пд) и Верея можете да следите НА ЖИВО в сайта TribunaPlovdiv.bg от 20:00ч.!