Голмайсторът на Ботев (Пловдив) Антоан Бароан няма да напуска “канарчетата” през зимата, съобщават колегите от “Спортал”.
Французинът е имал няколко предложения за трансфер, но заедно с агентите си е взел решение да не напуска Пловдив сега, а през лятото. Целта му ще е да натрупа още попадения на сметката си и да получи по-добри условия след края на сезона, когато му изтича договора.
От друга страна Ботев ще се опита да го убеди да подпише нов договор, за да може да не го изпусне без пари, а да вземе солидна трансферна сума за играча.
Към момента Бароан е лидер в класирането при голмайсторите на efbet Лига с осем попадения. Толкова има и Георги Николов от Хебър, към когото също има интерес от “Колежа”, но при оставането на Бароан, ако акостира в Ботев ще бъде дубльор на французина за атаката. През миналия сезон французинът реализира 14 попадения в шампионата.
Търси се Експертът! Открием ли го в теб, очакват те награди до 6 500 лв.
Не изпускай нито една новина за твоя любим отбор! Научавай новините пръв с TribunaPlovdiv.bg. Отвори Фейсбук страницата ни, последвай двете стъпки и ще виждаш новините ни веднага след публикуването им: