Ботев ПловдивТопФутбол

Юноша на Ботев се завръща в елита на България!

Атакуващият халф на Интер Никола Илиев е отхвърлил предложение на отбор от Серия “А”, твърди специализираният за “нерадзурите” сайт fcinter1908.it.

bet365
Става въпрос за оферта на Верона за наем на родния национал за следващия сезон, но той не е пожелал да заиграе за “мастифите”.
Според информацията Илиев със сигурност няма да остане в Италия през новата кампания, а ще отиде в чужбина. Смята се, че най-вероятният сценарий е юношата на Ботев (Пловдив) да се завърне в българския шампионат, след като наскоро той беше свързан с ЦСКА – София.

profittips-the best football tips

Също така не липсва интерес и от други първенства, най-вече от белгийското. 19-годишният талант, който има договор с Интер до лятото на 2025-а, все още няма мач за първия състав на клуба, но за сметка на това е записал 58 мача с 16 гола и 14 асистенции за Примаверата. Освен това той има и осем срещи с фланелката на България.

Плодов слот от ново поколение – Bulky Fruits 🍒 и Inbet приветстват играчите с много награди и бонуси

Не изпускай нито една новина за твоя любим отбор! Научавай новините пръв с TribunaPlovdiv.bg. Отвори Фейсбук страницата ни, последвай двете стъпки и ще виждаш новините ни веднага след публикуването им:

Подобни

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker