Локомотив ПловдивТопФутболЦСКА София

ЦСКА-София и Локомотив (Пловдив) завършиха 1:1 в последен двубой от редовния сезон на efbet Лига. Головете за двата тима реализираха Лукас Салинас (4) и Тиаго Родригес (83). След този кръг Локомотив остава втори с 50 точки колкото има и третия ЦСКА. Гостите пък доиграха мача с човек по-малко след червен картон на Милош Петрович в 66-ата минута.

ГОООЛ! Лукас Салинас открива резултата в 4-ата минута!
Лукас Салинас се възползва перфектно от грешка в “червената” отбрана и открива резултата.

В 8-ата минута Антов стреля с глава, но много далеч от истината.

В 16-ата минута Али Соу нацели напречния стълб на Мартин Луков след ъглов удар.

В 18-ата минута Греъм Кери изпълни пряк свободен удар, но топката премина далеч от вратата на Мартин Луков!

В 26-ата минута Едвин Джеси стреля по страхотен начин, но малко не му достигна за да възстанови равенството.

В 31-ата минута Рубен Пинто стреля високо над вратата.

В следващите минути играта бе спокойна и до интересни положения не се стигна.

До края на полувремето нямаше повече интересни положения и двата отбора се оттеглиха на почивка при гол аванс за “смърфовете”.

Начало на второто полувреме!

В 49-ата минута след центриране от ъглов удар на Умарбаев се получи разбъркване в наказателното поле на армейците. Топката достигна до Карагарен, който стреля, но след лек рикошет топката попадна право в ръцете на Бусато.

В 58-ата минута хубав пас на Томашевич намери Аралица в наказателното поле, който стреля с глава, но право в ръцете на вратаря на червените.

В 66-ата минута Петрович получи втори жълт картон и респективно червен.

В 72-ата минута Юрич стреля с глава, но високо над вратата.

Евандро стреля в 81-ата минута, но отново в страни от целта.

ГОЛ! Тиаго изравнява в 83-ата минута след страхотен гол.
С първия си точен удар във вратата “червените” възстановяват равенството! Тиаго Родригес реализира прекрасно попадение от границата на наказателното поле.

86-ата минута Греъм Кери стреля, но Луков улови.

ЦСКА-София: Густаво Бусато, Рубен Пинто (Родригез 60′), Греъм Кери, Петър Занев (к), Кристиян Малинов (Евандро 77′), Брадли Мазику, Иван Турицов, Едвин Джеси (Енрике 60′), Валентин Антон, Али Соу (Юрич 46), Пламен Гълъбов,

Старши треньор: Милош Крушчич

Локо Пд: Мартин Луков, Диниш Алмейда, Лукас Масоеро, Милош Петрович, Парвиз Умарбаев (Акиниеми 68′), Петър Витанов, Йосип Томашевич, Бирсент Карагарен (Николав 78′), Лукас Салинас (Малембана 61′), Димитър Илиев (к), Анте Аралица (Малонга 78′)