
Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Александър Тунчев бе доволен след победата с 1:0 над Левски (София), предаде репортер на TribunaPlovdiv.bg от “Лаута”.
“Труден мач. Говорихме преди мача, че днес ще е труден мач и Левски ни го показаха. Не мога да кажа, че несериозно сме играли. Имаше малшанс, имаше и игра на лаком за гол. Потърсих да говоря с Крушарски след мача, но той си беше тръгнал. Нещата се нормализират, виждате обаче какви са нещата по света.
https://www.tribunaplovdiv.bg/1000-efbet-200-2/











