Ботев ПловдивВ чужбинаПловдивчаниФутбол

Тошко Неделев отново бележи за Майнц, този път донесе победата на тима в контрола

Тодор Неделев вкара втория си гол за Майнц 05 в контролна среща, след като преди няколко дни Неделев започна титуляр и вкара попадение в първата контрола на отбора вчера пловдивчанинът отново се разписа за немците. Майнц победи с 2:1 аматьорския Ейсбахтал.

Неделев се появи през второто полувреме, като донесе победата на Майнц в 86-та минута.

Майнц започна лошо двубоя и в 34-та минута Шут отбеляза за 1:0. През второто полувреме заваля и дъжд, който затрудни действията на двата тима. Като именно в началото на втората част на терена се появи Неделев. Все пак в 82-та минута Юнус Мали изравни, а в 86-та минута Ченеду Еде пусна пас към Тодор Неделев и той вкара победния гол за Майнц.

Ейсбахтал – Майнц 05 1:2

Голмайстори: 1:0 Шут 34 мин. 1:1 Юнус Мали 82 мин. 1:2 Тодор Неделев 86 мин.

Майнц първо полувреме: Кариус, Кох, Бел, Баумгартлингер, Рукавится, Зимлинг, Сото, С. Паркър, Пфлюке, Мюлер, Шахин

Майнц второ полувреме: Зентнер, Шилк (Кох 58), Гейс, Новески, Еде, Моритц, Салер, Неделев, Мали, Д. Паркър, Полтер

baner tribuna plovdiv pod statiite-2Харесай страницата на TribunaPlovdiv.bg във Фейсбук и научавай новините пръв>>