СНИМКИ: Тотална съдийска брадва! Станислав Ставров подари точка на Черно море от Лаута

Отборът на Локомотив Пловдив не успя да се наложи над Черно море в мач с много скандални решения на главния рефер Станислав Ставрев, който на моменти бе изцяло неадекватен.

Срещата на стадион “Локомотив” в парк “Лаута” започна добре за домакините, които можеха да поведат още в третата минута. Наков остана очи в очи с Пиргов, стреля, но прати топката далеч на вратата на гостите.

Три минути след това, отново Наков можеше да изведе отбора си напред, но не успя да се възползва от добър пас на Камбуров. Ванчо Траянов стреля след страхотно подаване от Камбуров от границата на наказателното поле, но Пиргов успя със сетни сили да избие в 15-ата минута.

Две след това Кирил Котев и Йордан Господинов се удариха лошо във въздуха и срещата бе прекратена за пет минути. Котев бе заменен заради счупен нос, а Господинов продължи срещата.

В 37-ата Локомотив поведе в резултата. Точен отново бе Мартин Камбуров, който реализира седмия си гол за сезона. Карагарен подаде страхотно към Камбуров, който с прецизен удар откри за 1:0!

Две минути преди края на първата част, Диян Молдованов бе заменен принудително след контузия от Елиан Парино.

Така до края на първата част двата отбора не създадоха сериозни опасности и се разделиха с преднина на домакините от един гол.

Веднага след началото на второто полувреме, Райков можеше да изравни, но не успя да нацели вратата на Господинов. Малко след това, Наков бе изведен от Камбуров сам срещу Пиргов, но първия отново не успя да реализира.

Станислав Ставров за пореден път си навличе гнева на феновете в 53-ата минута, след като не видя очевидна игра с ръка на Венков.

В 60-ата минута безобразно представящият се Благой Наков бе заменен от Георги Вълчев. Няколко минути след това Вълчев стреля добре от воле, но топката рикушира в тялото на Станчев.

Дванадесет минути след това Локомотив можеше да покачи на 2:0, но Якимов стреля с глава в ръцете на Пиргов.

В 74-ата защитата на Локомотив не успя да избие центрирана топка, Буркхардт стреля с глава, но Господинов по невероятен начин изби.

Черно море отговори с удар на Райков от около 25 метра, който за щастие на “смърфовете” срещна гредата на Господинов.

В 80-ата минута главният рефер на срещата Станислав Ставрев отново бе главно действащо лице. Венков фаулира отзад Дяков и подаде Курьор, който бе непокрит и изравни за 1:1.

в 88-ата Карагарен имаше шанс да вкара, но не успя да уцели вратата на Пиргов след като измами двама.

В продължението двете скамейки за маклко да си скочат на бой след реплика от страна на Никола Спасов.

Така двата отбора завърши при резултат 1:1.