betano колело на късмета
ПловдивчаниТенис

Тенисист от Пловдив на финал за титлата при 14-годишните

Станаха ясни финалистите на държавния турнир до 14 години, който се провежда на кортовете на ТК “Хасково”.

При юношите за титлата на сингъл ще спорят Марио Радев (ТК Бачиново 92, Благоевград) и Алекс Ганчев (ТК Железничар 1996, Пловдив).

При девойките във финалната среща ще спорят поставените под номер едно и две в листата Лилия Димова (ТК Димитровград) и Дария Радулова (ТК Августа Траяна, Стара Загора).

На двойки шампионки станаха Лилия Димова (ТК Димитровград) и Елена Кралева (ТК Авеню, Бургас) след драматична победа над Катерина Димитрова (ТК Локо 98, Пловдив) и Мирела Шкумбова (ТК Банкя) с 6:3, 6:7(4), 10:7.

Ето и всички резултати от 25 септември (неделя):

Юноши, сингъл, полуфинали:

Марио Радев (ТК Бачиново 92, Благоевград) – Денислав Проданов (ТК Свиленград) 6:3, 6:3

Алекс Ганчев (ТК Железничар 1996, Пловдив)/Веселин Киселков (ТК Авеню, Бургас) 6:3, 6:0

Девойки, сингъл, полуфинали:

Лилия Димова (ТК Димитровград) – Стела Пеева (ТК Авеню, Бургас)

Дария Радулова (ТК Августа Траяна, Стара Загора) – Елена Кралева (ТК Авеню, Бургас) 6:2, 4:6, 6:3

Юноши, двойки, 2 кръг:

Марио Радев (ТК Бачиново 92, Благоевград)/Михаел Михайлов (ТК Августа Траяна, Стара Загора) – Владимир Попов (ТК Академик 83, Пловдив)/Никола Керемедчиев (ТК Дема, София) 7:5, 6:2

Александър Темов (ТК 15-40, София)/Максим Хорозов (ТК Албена, Пловдив) – Николай Неделчев (ТК Черно море Елит, Варна)/Пьотр Нестеров (ТК Черно море Елит, Варна) 6:4, 6:3

Алекс Ганчев (ТК Железничар 1996, Пловдив) – Николай Неделчев (ТК Черно море Елит, Варна) 7:5, 6:0

Юноши, двойки, полуфинали:

Марио Радев (ТК Бачиново 92, Благоевград)/Михаел Михайлов (ТК Августа Траяна, Стара Загора) – Денислав Проданов (ТК Свиленград)/Максимилиан Борисов (ТК 15-40, София) 2:6, 7:6(4), 10:7

Алекс Ганчев (ТК Железничар 1996, Пловдив)/Веселин Киселков (ТК Авеню, Бургас) – Александър Темов (ТК 15-40, София)/Максим Хорозов (ТК Албена, Пловдив) 6:3, 6:1

Девойки, двойки, полуфинали:

Катерина Димитрова (ТК Локо 98, Пловдив)/Мирела Шкумбова (ТК Банкя) – Ралица Александрова (ТК Банкя)/Анита Иванова (ТК Нова Загора) 6:4, 6:3

Лилия Димова (ТК Димитровград)/Елена Кралева (ТК Авеню, Бургас) – Александра Ганева (ТК Спорт Палас, Сливен)/Марина Христова (ТК Черно море Елит, Варна) 6:2, 6:2

Девойки, двойки, финал:

Лилия Димова (ТК Димитровград)/Елена Кралева (ТК Авеню, Бургас) – Катерина Димитрова (ТК Локо 98, Пловдив)/Мирела Шкумбова (ТК Банкя) 6:3, 6:7(4), 10:7

Подобни

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker