Локомотив ПловдивФутбол

Събраха 5 бона за ДЮШ на Локомотив от благотворителна изложба

Общо 5000 лева бяха събрани по време на благотворителната изложба “Черно и бяло”, организирана от фенклуба на Локомотив Пловдив в подкрепа на детско-юношеската школа на клуба. Галерия УПАРК на ул. „Отец Паисий” в Пловдив бе претъпкана до краен предел от фенове и хора на изкуството, като всички изложени творби бяха разпродадени за отрицателно време, съобщиха от клуба.

Стартът на изложбата символично бе даден в 19.26 часа от главния организатор Николай Неделчев. Свои картини и пластики дариха едни от най-известните художници и скулптори, сред които Атанас Хранов, Станимир Видев, Камен Старчев, Мариета Ценова, Румен Жеков, Иван Шишков, Стефан Божков и др.

Рисунка на гениалният си баща Георги Божилов – Слона бе предоставила дъщеря му Мия.

На второто поред издание на изложбата специално бе почетен Кольо Карамфилов, по чиято идея бе организирана тя точно преди година.

Харесай страницата на TribunaPlovdiv.bg във Фейсбук и научавай новините пръв>>

Подобни

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker