СпартакФутбол

Спартак (Пловдив) се завърна в Трета лига, спечели 31 победи от 31 мача!

Спартак се върна по безапелационен начин в Трета лига, след като разгроми със 7:1 тима на Верея в мач, игран пред над 500 зрители, на стадион “Раковски”.

“Гладиаторите” завършиха повече от успешно сезона, постигайки 31 от 31 победи, вкарвайки 157 гола и допускайки само 9. Днес Спартак бе с класа над своя съперник и напълно заслужено спечели и вкара само 7 гола.

В 23′ Георги Лазаров откри резултата с удар под плонжа на вратаря на символичните домакини.

В 42′ отново младият нападател бе изведен от капитана Кирил Георгиев и успя да премине през вратаря на Верея и да вкара за 2:0.

ТОП Бонуси За Месеца

🎁До 300 лв. Бонус нов Клиент за Спорт🎁

Вземи бонус

При регистрация в Бетано ползвай Промо код BGBONUS и не изпускай бонусите за нов клиент. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁 50 БЕЗПЛАТНИ ЗАВЪРТАНИЯ ЗА НОВ КЛИЕНТ🎁

Вземи бонус

Бонус Комбо - 30лв. залог БЕЗ РИСК - Ранно Изплащане и още много други са активни в Palms Bet. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁До 550 лв. Бонус нов Клиент за Спорт🎁

Вземи бонус

При регистрация в WINBET ползвай Партньорски код BGBONUS и не изпускай бонусите за нов клиент. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁150 Безплатни Завъртания + до 1500 лв🎁

Вземи бонус

В 59′ Георги Лазаров вкара своя хеттрик, за да направи резултата класически.

Само две минути по- късно Кирил Георгиев направи 4:0, след като той бе най – съобразителен в наказателното поле и успя да довкара, избитата в наказателното поле топка.

Първото сериозно положение през второто полувреме Верея успя да върне едно попадение.

tribunasofia

В 76′ Доминик Дюлгерски направи резултата 5:1, а само 4 минути по- късно капитанът Кирил Георгиев бе спънат в наказателното поле и главният съдия Димо Димов отсъди дузпа, която капитанът хладнокръвно изпълни за 6:1.

В 88′ Доминик Дюлгерски оформи крайното 7:1.

Така Спартак е вече в Югоизточна Трета лига.

Състав: Димитър Георгиев, Кръстьо Милев, Александър Стойчев, Христос Доков, Георги Йотовски, Антон Маргаритов, Кирил Георгиев- к, Димитър Юруков, Валентин Сливов, Тодор Тимонов, Георги Лазаров ( Васил Стойчев, Димитър Милчев, Доминик Дюлгерски, Любомир Цеков, Цветан Вълчинов)

Старши- треньор: Данаил Бачков