ВолейболМарица - жениТрибуна Пловдив TV

СНИМКИ И ВИДЕО: Марица се върна на победния път с чиста победа над Казанлък

Марица победи Казанлък с 3:0 в среща от поредния кръг в НВЛ. В отделните части 26:24, 25:23 и 25:16. Така маричанки се върнаха на победния път след загубата от Левски в София с 2:3 през уикенда.

Двубоят започна добре в полза на гостенките, които поведоха с 8:2 при първата техническа пауза. Но Марица не допусна изненада и направи пълен обрат и поведе с 16:14 при втората пауза. Геймът завърши при 26:24 за домакините.

Във втория гейм Марица беше доста убедителна и поведе с 8:3, а втората техническа пауза дойде с точка по-малко 16:12. Казанлък обаче успя да намали преднината на маричанки и геймът завърши при 25:23 за пловдивчанки.

В третия Марица нямаше никакви проблеми и с 25:16 спечели мача.

Най-резултатна за маричанки беше Силвана Чаушева със 17 точки, Таня Събкова добави 9, а Милена Димова 8.

В следващия кръг Марица е гост на Сливен.

Марица: Мария Данчев, Милена Димова, Таня Събкова, Ани Радичева, Весела Бончева, Силвана Чаушева, Ивелина Монова – либеро (Марина Ковачева, Силвия Андреева, Мирела Шахпазова)

Казанлък: Елица Баракова, Кристина Тотева, Тереза Иванова, Василена Папамова, Весела Запрянова, Йоана Николова, Кристин Колчагова – либеро (Виолина Николова, Даниела Казакова, Ива Парталева)

* Видеоклипът е качен от екипa на TribunaPlovdiv.bg в 720p HD качество, но YouTube ще го стартира с 360p. За да го стартирате с 720 HD качество е нужно едно кликване на “Настройки” (намира се на черната лента в дясно под клипа) и след това да изберете 720 HD.