СНИМКИ И ВИДЕО: Дубълът на Ботев разпиля и отмъсти на Левски

Ботев разгроми с 4:0 Левски при дублиращите отбори и си отмъсти за загубата в неделя при първите отбори в София. Владимир Айтов откри в 14-та минута, Боримир Карамфилов удвои в 60-та, а малко по-късно Александър Колев от дузпа направи резултата класически. Крайното 4:0 оформи отново Боримир Карамфилов.

В 10-та минута Станислав Дрянов отправи удар от фаул, който беше неточен.

В 14-та минута Ботев откри резултата Станислав Дрянов центрира от корнер, а Владо Айтов засече с глава за 1:0.

20140819_181441 (Copy)

В 21-та минута Радослав Цонев отправи удар, който беше неточен.

В последната секунда на полувремето Алекс Колев отправи удар от фаул, който беше едва уловен от вратаря на Левски.

В 60-та минута Вандер получи подаване напредна и пусна към непокрития Боримир Карамфилов, който разстреля вратаря на Левски за 2:0.

20140819_191445 (Copy)

В 65-та минута Вандер беше фаулиран в наказателното поле и съдията отсъди дузпа, която беше реализирана от Алекс Колев.

20140819_192232 (Copy)

В 70-та минута Боримир Карамфилов беше изведен чудесно преодоля вратаря на Левски и на опразнената врата реализира за 4:0.

Ботев – Левски 4:0 дублиращи отбори

Голмайстори: 1:0 Владимир Айтов 14 мин. 2:0 Боримир Карамфилов 60 мин. 3:0 Александър Колев дузпа 65 мин. 4:0 Боримири Карамфилов 70 мин.

Ботев: Стамен Бояджиев, Никола Марин, Радослав Терзиев, Владимир Айтов, Лъчезар Ангелов (Боримир Карамфилов 46), Вандер Виейра, Божидар Васев, Серкан Юсеин, Станислав Дрянов, Валентин Томов, Александър Колев