СНИМКИ: Ботев разби Металик в отложен мач при набор 98

Ботев разгроми Металик с 6:1 в отложен мач от 11-ия кръг в първенството при Юноши младша възраст набор 98. Срещата се игра на изкуственият терен на базата на Ботев в “Коматево”. По две попадения реализираха Милко Георгиев и Лъчезар Захариев, а по един добавиха Йосиф Табаков и Никола Принджев.

Гостите от Сопот изненадващо поведоха в резултата, но бързо Ботев стигна до обрат още преди полувремето, първо Лъчезар Захариев изравни, а Милко Георгиев от дузпа направи пълен обрат за 2:1.

През втората част “канарчетата” вкараха още 4 попадения, като и изпуснаха още няколко чисти положения. Милко Георгиев и Лъчезар Захариев вкараха вторите си попадения в срещата, а освен тях реализираха и Никола Принджев и Йосиф Табаков.

Ботев завърши първия полусезон без нито една загубена точка и е лидер с пълен актив от 42 точки точки.

Това беше и последният официален мач на базата на Ботев за 2013 година.

Съставът на Ботев: Ангел Хайдаров (66` Евгени Бакларов), Здравко Дерменов (60`Георги Натанаилов), Атанас Ташолов (60`Костадин Бекяров), Димитър Минчев, Александър Иванов, Милко Георгиев, Илко Заиров, Георги Саватинов, Лъчезар Захариев, Никола Принджев (50`Бончо Панев), Йосиф Табаков (53` Божидар Чорбанов)