След позицията на Илиян Филипов: БФС отстрани един от съдиите на мача Ботев – Арда

Съдийската комисия към БФС спря правата на Васимир Ел-Хатиб след скандалните решения, които бяха взети по време на мача между Ботев (Пловдив) и Арда завършил 0:5 за кърджалийци.
Малко по-късно в мача пък напълно редовен гол на Арда бе отменен, след нова намеса на ВАР, което още повече е повлияло върху крайното решение на БФС.
“СК при БФС спира правата за неопределено време на Васимир Маруан Ел -Хатиб за представяне под очакваното ниво и допуснати неточности по ВАР Протокола, като ВАР съдия на срещата от III кръг в ППЛ между отборите на Ботев Пловдив и Арда Кърджали.
СК към БФС спира правата за неопределено време и на Иван Иванов заради незадоволително представяне на мача от II кръг от ВПЛ между отборите на Черноморец Бургас и Янтра Габрово.
LiveScoreBet е Тук! Новият Титан в Спортните Залози и Казино












