Ботев ПловдивПърва ЛигаФутбол

Руският клуб на Зингаревич изпраща нови играчи в Ботев

Петима футболисти от руския клуб на Антон Зингаревич – Виста пристигнаха в Ботев Пловдив. През следващите дни старши треньорът Душан Керкез ще наблюдава и преценява играчите.

Твърде вероятно е и петимата да преминат на “Колежа”, за да им бъдат направени бързи трансфери в други отбори, както се случва напоследък в клуба.

profittips-the best football tips

Емануел Оджо, Баба Ндиайе, Яхая Иса, Джон Батиги и Усман Аджибона са били представени пред мъжкия отбор на Ботев.

Част от тях дори се включиха в тренировъчния процес на тима, но случайно или не бяха извън публикуваните снимки в социалните мрежи на „канарчетата“.

50 Безплатни Завъртания за Всеки в Палмс при Регистрация

Не изпускай нито една новина за твоя любим отбор! Научавай новините пръв с TribunaPlovdiv.bg. Отвори Фейсбук страницата ни, последвай двете стъпки и ще виждаш новините ни веднага след публикуването им:

Подобни

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker