Бившият футболист на Славия Янис Карабельов може да облече фланелката на Ботев (Пловдив), информира “Мач Телеграф”.
Националът подписа с унгарския Кишварда, след като отказа да поднови договора си със Славия. Президентът на “белите” Венцеслав Стефанов дори го обяви за предател. Той разкри, че имал намерение да го продаде в Русия, където сериозен интерес към Янис проявявали Торпедо и най-вече Урал.
Последният тим искаше Карабельов и през лятото, но до трансфер не се стигна заради пандемията.
Унгарците обаче не смятали да налагат хафа сега и търсели отбор, където той да играе до лятото и после да си го приберат. Те сметнали, че идеален вариант за техните цели е Ботев (Пд), където текат сериозни промени. И Карабельов бил предложен под наем на “канарчетата”.
Не е ясно обаче дали Азрудин Валентич ще приеме офертата за подсилване на тима.
НОВО: Депозирай бързо и лесно в bet365 вече и с EasyPay, гледай Серия А, Бундеслига и Ла Лига безплатно
Не изпускай нито една новина за твоя любим отбор! Научавай новините пръв с TribunaPlovdiv.bg. Отвори Фейсбук страницата ни, последвай двете стъпки и ще виждаш новините ни веднага след публикуването им:

https://www.tribunaplovdiv.bg/1000-лв-начален-онлайн-казино-бонус-от-efbet-и-200/