БотевБрестникДюшЛокомотивМарицаСпартакФК ЕвроколежФК РаковскиФутбол

Резултатите при децата и юношите през уикенда

► ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТ 1996/97, 9 кръг:

Димитровград – Марица…………….….отл.

Атлетик (Куклен) – Левски (Карлово)…отл.

Асеновец – Брестник…………………….6:1

Арда – Ботев………………………………0:0

Родопа (Смолян) – Свиленград……….3:0 сл.

Металик (Сопот) – Палас (Рудозем)…..1:3

Раковски 2011 – Гигант (Съединение)..5:0

►В класирането водят Ботев (-2 мача) и Асеновец с по 19 точки, пред Арда (-1 мач) със 17 точки, Палас (Рудозем) (-1 мач) с 16, Раковски (-3 мача) и Свиленград (-3 мача) с по 10, Марица (-4 мача) с 9 точки и други.

► ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ 1998/99, 11 кръг:

Марица – Марица (Маноле)……………..0:0

Вихър (Войсил) – Локомотив…………….0:1

Левски (Карлово) – Траките (Скутаре)…9:1

Вихър (Белозем) – Брестник…………….0:2

Срещите Ботев (Рогош) – Ботев, Асеновец – Спартак и Кричим – Раковски са отложени.

Почива: Евроколеж

►В класирането води Кричим (-2 мач) с 24 точки, пред Ботев (-3 мача) и Спартак (-3 мача) с по 21 точки, Локомотив (-4 мача) и Брестник (-1 мач) с по 19, Асеновец (-4 мача) с 18, Марица (Маноле) (-2 мача) с 15 и други.

► ДЕЦА 2000, 7 кръг:

Спартак – Марица…………………….….5:3

Ботев 2002 – Локомотив……………..….3:0

Атлетик (Куклен) – Спартак (Болярци)..3:2

Срещите Брестник – Ботев и Асеновец – Тракия (Стамб-ски) са отложени.

►В класирането води Ботев 2002 с 18, пред Ботев (-2 мача), Спартак и Локомотив с по 15, Брестник (-1 мач) със 7, Марица и Асеновец (-2 мача) с по 6 точки и други.

► ДЕЦА 2001, 7 кръг:

Сокол-Ф (Д.Воден) – Марица………3:4

Спартак – Гигант (Съединение)……3:1

Брестник – Борислав (Първомай)….2:0

Срещите Ботев – Кричим и Локомотив – Асеновец са отложени.

►В класирането води Спартак (-1 мач) с 15 точки, пред Ботев (-2 мача) с 13, Асеновец (-3 мач) с 12, Локомотив (-3 мача) с 10, Гигант (-1 мач) с 9 и др.

► ДЕЦА 2001 – СЕВЕР, 6 кръг:

Раковски – Левски (Карлово)……….4:0

Вихър (Строево) – Труд……………….2:1

Белащица – Металик (Сопот)……….0:7

Почива: Хисаря

►В класирането Раковски (-2 мача) е с 15 точки, пред Металик (-2 мача) с 12 точки, Труд (-2 мача) и Левски (Карлово) (-1 мач) са с по 9 точки и др.

► ДЕЦА 2002, 8 кръг:

Спартак – Марица………………………0:2

Марица (Градина) – Евроколеж…….0:10

Калояново – Ботев……..……………сл.0:3

Левски (Карлово) – Брестник…….…..3:0

Спортинг (Бенковски) – Локомотив…1:11

почива: Асеновец, а Марица (Цалапица) се отказа от участие.

►В класирането водят Ботев (-2 мача) и Спартак (-1 мача) с по 18 точки, пред Локомотив (-1 мач) с 16, Марица (-1 мач) с 14 точки, Левски (Карлово) (-2 мача) с 11 и други.

► ДЕЦА – ФУТБОЛ 9 (2003), 11 кръг:
Марица – Локомотив……………………………0:1

Ботев – Родопа (Смолян)………………………..2:1

Пловдив – Екохотел Здравец………………….0:2

Спартак – Орлета (Пазарджик)…………..…..3:0

Асеновец – Металик (Сопот)……………….…1:1

Спортинг (Бенковски) – Родопа 1927…….сл.3:0

Гигант (Съединение) – Векта……….………..3:2

►В класирането води Локомотив (-1 мач) с 28 точки, пред Ботев (-2 мача) с 25, Марица (-2 мача) с 22, Спартак (-2 мача) с 21, Гигант (Съединение) (-2 мача) с 19 точки и други.

► забележка: Срещите от 10 кръг са насрочени за 5 ноември, с начален час 14 часа.

► ДЕЦА – ФУТБОЛ 7 (2004), 10 и 11 кръг:

► 10 кръг от 29 октомври, сряда:

Марица – Асеновец…………………….……..2:1

Кричим – Ботев 2002………………….………1:1

Ботев – Векта……………………………….….1:2

Суперстарс (Пд) – Борислав (Първомай)…1:3

Локомотив-1 – Тополово……………………..4:1

Орлета (Пазарджик) – Тракия (Пловдив)….4:1

Локомотив-2 – Спартак………………………1:6

► 11 кръг:

Тракия (Пловдив) – Марица……………………3:7

Спартак – Кричим……………………………..4:0

Асеновец – Локомотив-2……………………..1:1

Тополово – Орлета (Пазарджик)…………….1:1

Борислав (Първомай) – Локомотив-1……….1:6

Векта – Суперстарс (Пловдив)…………….…6:1

Ботев 2002 – Ботев………………………..…..1:2

►В класирането водачи са Ботев, Векта и Локомотив-1 с по 30 точки, пред Марица с 27, Спартак с 21 и други.

► ДЕЦА – ФУТБОЛ 7 (2005), 10 кръг:

Локомотив-1 – Марица……………………….13:0

Атлетик (Куклен) – Спартак…………………..1:9

Векта – Атлетико (Пловдив)…………………..2:1

Пловдив – Локомотив-2………………………..1:2

Асеновец – Орлета (Пазарджик)……………..0:4

Суперстарс – Ботев-2…………………………..1:3

Ботев-1 – Спортинг (Бенковски)…………….отл.

►В класирането водят Ботев-1 (-1 мач) и Орлета с 27 точки, пред Ботев-2 с 24, Локомотив-1 с 23, Векта с 20 и други.

► забележка: Срещите от 11 кръг са отложени за 5 ноември.

► ДЕЦА – ФУТБОЛ 5 (2006, 2007), 11 кръг:

Ботев 2002 – Спартак…………………………11:1

Локомотив-2 – Суперстарс (Пловдив)..1:1

Асеновец – Векта…………………………………0:2

Ботев-1 – Локомотив-1………………….……7:1

Пловдив – Ботев-2………………………………3:4

Орлета (Пазарджик) – Спартак……………3:1

►В класирането води Ботев-1 с 28 точки, пред Векта с 23, Локомотив-1 (-1 мач) с 20, Орлета с 19, Асеновец с 18 и други.

► Забележка: Срещите от 10 кръг са насрочени за 4 ноември, с начален час 14,00 часа.

Харесай страницата на TribunaPlovdiv.bg във Фейсбук и научавай новините пръв>>

Подобни

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

:bg: 
:fans: 
:topka: 
:bira: 
:1: 
:happy: 
:red: 
:ole: 
:good: 
:nazdrave: 
:wacko: 
:yahoo: 
:smqh: 
:cry: 
:2: 
:facepalm: 
:blue-white: 
:red-white: 
:white-black: 
:yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни. Сайтът ни НЕ съдържа изкачащи и натрапчиви реклами Услугите, които предлагаме са напълно безплатни Молим Ви да го изключите за TribunaPlovdiv.bg, тъй като рекламата е честният начин медиите да се финансират. Това е важно за нас. Благодарим Ви, Екип на TribunaPlovdiv.bg

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни. Сайтът ни НЕ съдържа изкачащи и натрапчиви реклами Услугите, които предлагаме са напълно безплатни Молим Ви да го изключите за TribunaPlovdiv.bg, тъй като рекламата е честният начин медиите да се финансират. Това е важно за нас. Благодарим Ви, Екип на TribunaPlovdiv.bg