Ботев ПловдивДюшФК РаковскиФутбол

Раковски победи Ботев U19 в контрола

Раковски победи с 3:0 юношите на Ботев в контролна среща, играна на изкуствения терен на базата в Коматево. “Жълто-черните” бяха представени от смесен отбор от тимовете в U19 и U17. В състава на Раковски бе включено крилото от набор 97 Борис Тютюков.

Двубоят се състоя от 2 полувремена по 40 минути. Раковски откри резултата в 30-ата минута, когато Сашко Лачев засече топката с глава, след центриране от корнер на Християн Казаков. След почивката “зелените” отбелязаха нови две безответни попадения.

В1 50-ата минута Емил Камберов прати топката в наказателното поле на “канарчетата”, където Цветелин Чунчуков с красив удар с глава вкара за 2:0. 10 минути по-късно Християн Казаков изпълни свободен удар, вратарят Мартин Димитров не се намеси убедително и от няколко метра Християн Казаков оформи крайния резултат.

Стартовите състави на двата тима:

Ботев: Стамен Бояджиев, Мартин Здравчев, Даниел Коков, Атанас Куманов, Мартин Атанасов, Радослав Апостолов, Даниел Стефанов, Гери Димитров, Красимир Здравков, Валентин Томов, Наско Милев

Раковски: Филип Димитров, Сашко Лачев, Владимир Айтов, Радослав Терзиев, Лазар Марин, Серкан Юсеин, Християн Казаков, Боримир Карамфилов, Венцислав Гюзелев, Борис Тютюков, Цветелин Чунчуков