
Вчера на полувремето на двубоя Локомотив Пловдив – Славия бе представен новия официален екип на ДЮШ на “черно-белите”.
Екипировката е на марка Uhlsport, като на нея стои логото на главния споснор Балдаран.

Припомняме Ви, че предната фирма, която бе спонсор на ДЮШ на Локомотив се отказа поради не особено ясни причини, и дори си събра екипите от децата, като така изведнъж те останаха без официална екипировка.
Харесай страницата на TribunaPlovdiv.bg във Фейсбук и научавай новините пръв>>









