Голям скандал се разрази в българския футбол, след като собственикът на Добруджа изхвърли собствените си фенове от стадиона в Крумовград, заради нападки към него във Фейсбук.
Това обявиха именно запалянковците на втородивизионния тим, които пропътуваха над 400 км, но не успяха да подкрепят своите любимци.
TribunaPlovdiv.bg публикува текста без редакторска намеса:
“Безпрецедентен опит за саморазправа на президента на Добруджа с група фенове на Добруджа в Крумовград!
Президентът Сергей Серафимов, придружаван от няколко човека охрана, е нападнал в стил 90-те години група фенове, пътували цял ден мача в Крумовград. Причината е писанията, на някои фенове в интернет!
Серафимов е хванал един от един от феновете и заплашил, че ще му се случи нещо. След това е казал, че няма да бъдат допуснати до стадиона в Крумовград. Всичко това се случва пред очите на Орела и полицията. Феновете наистина не са допуснати да подкрепят отбора!
Няма да търпим своеволия и опити за сплашване срещу свободното мнение на всеки един фен! Добруджа е на Добрич и феновете на клуба!
Щом Серафимов си мисли, че ще се опитва да налага цензура, ще си служи с методи от недалечното мутренско минало и други подобни способи, ние заявяваме:
ОТ СЛЕДВАЩИЯ МАЧ СИ КУПЕТЕ ФЕНОВЕТЕ, ИЗВИКАЙТЕ СИ ОХРАНАТА, СЛУЖИТЕЛИТЕ, ПРИЯТЕЛИТЕ!
НЯМА ДА ИМА ОРГАНИЗИРАНА ПОДКРЕПА ОТ СТРАНА НА АГИТКАТА!
Вашето неможене се вижда в пореден мач, не само в Добрич, а и е цяла България!
САМО ДОБРУДЖА!”
Betano официално е в България с Уникални Бонуси за Нови Клиенти – ВЗЕМИ ГИ СЕГА
Не изпускай нито една новина за твоя любим отбор! Научавай новините пръв с TribunaPlovdiv.bg. Отвори Фейсбук страницата ни, последвай двете стъпки и ще виждаш новините ни веднага след публикуването им:
