Ботев ПловдивЛокомотив ПловдивТопФутбол

Община Пловдив се разбра с БФС! На “Колежа” мъжкият национален отбор, на “Лаута” – женският

Община Пловдив е подписала вчера споразумение с БФС за ползването на стадион “Христо Ботев” и стадион “Локомотив” от футболната ни централа.

Според него на “Колежа” ще играе мъжкият национален отбор, а на “Лаута” – женският.

profittips-the best football tips

От Българския футболен съюз ще плащат само разходите за консумативи за провеждане на мачовете. На този етап стадионите са общински, а Ботев и Локо ги ползват с частичен наем.
И двата стадиона все още не са изцяло завършени, като на “Лаута” все още предстои доста работа преди съоръжението да придобие завършен вид.

Плодов слот от ново поколение – Bulky Fruits 🍒 и Inbet приветстват играчите с много награди и бонуси

Подобни

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker