Ботев ПловдивДюшТрибуна Пловдив TVФутбол

TribunaPlovdivTV HD: Ботев изпусна ЦСКА в 1/2 финалите при набор 99, всичко ще се решава в София

Ботев и ЦСКА завършиха наравно 1:1 в първа среща от полуфиналите на републиканското първенство при набор 99. Кристиан Величков откри за ЦСКА в 11-та минута, а Валентин Антов изравни в 29-та за крайното 1:1.

В 11-та минута ЦСКА откри резултата, след като Кристиан Вучков засече центриране с глава.

След попадението Ботев се активизира сериозно, но не успя да стигне до чисти положения.

В 29-та минута Ботев изравни резултата. Валентин Антов засече с глава центриране от корнер за 1:1.

В 45-та минута влезлият през втората част Георги Павлов отправи хубав удар, който беше спасен от Калин Дончев.

В 60-та минута влезлият секунди по-рано Пламен Успинов беше намерен в пеналта много добре, Успинов засече с глава центрирането, но топката мина покрай вратата на Дончев.

В 63-та минута Сонер Полат отправи хубав удар, но той беше право в Дончев и вратарят на ЦСКА нямаше проблеми.

Малко по-късно Мартин Ачков отправи опасен изстрел от фаул, който премина над вратата на Симеонов.

Ботев натисна в последните минути, но не успя да стигне до победата.

Така всичко ще се решава на 25 юли в сряда, тогава от 18:00ч. е реваншът в Панчарево.

Botev livescoreCSKA livescore1:1

Голмайстори: 0:1 Кристиан Вучков 11 мин. 1:1 Валентин Антов 29 мин.

Ботев: Симеон Симеонов, Димитър Калчев, Валентин Стоичков, Йордан Захариев, Юсуф Тарал, Здравко Кехайов,Божидар Софков, Здравко Жилов, Сонер Полат, Васил Василев, Мартин Татаров (Георги Павлов, Тони Класанов, Георги Стайков, Пламен Упинов)

Резерви: Евгени Бакларов, Рангел Костурски, Георги Стойков, Пламен Упинов, Тони Класанов, Георги Павлов, Милен Танчев

ЦСКА: Калин Дончев, Даниел Йорданов, Димитър Велков, Кристиан Вучков, Асен Георгиев, Валентин Антов, Мартин Ачков, Расим Сюлейман, Георги Божилов, Божидар Чуканов, Радослав Живков (Александър Костов, Роберто Майнолов, Томислав Бучковр Никола Гонков)

Резерви: Борис Груев, Никола Гонков, Христо Атанасов, Роберто Манойлов, Георги Костов, Томислав Бучков, Александър Костов

* Видеоклипът е качен от екипa на TribunaPlovdiv.bg в 720p HD качество, но YouTube ще го стартира с 360p. За да го стартирате с 720 HD качество е нужно едно кликване на “Настройки” (намира се на черната лента в дясно под клипа) и след това да изберете 720 HD.

baner tribuna plovdiv pod statiite-2Харесай страницата на TribunaPlovdiv.bg във Фейсбук и научавай новините пръв>>