БотевФутбол

НА ЖИВО: Лудогорец – Ботев 1:1

Ботев гостува на Лудогорец в Разград. Срещата започна в 19:30ч. Следете на живо двубоя в TribunaPlovdiv.bg.

Лудогорец
1
Ботев
1
0'
Начало на мача
0'
Около 50-на бултраси подкрепят любимците си.
2'
Луму не успя да засече добре топката в близост до Стаховяк.
3'
Неточен удар на Сърмов.
5'
Центриране на Христов към Куртеан, ударът на румънеца премина над вратата.
8'
Жълт картон за Ромарио.
18'
Нищо интересно в последните 10 минути.
21'
Дузпа за Лудогорец.
21'
Жълт картон за Лукин.
22'
На повторението се видя, че дузпа няма. Съдията я отсъди за фаул на Спрокел срещу Кайсара.
23'
Христо Златински вкарва отсъдената дузпа.
24'
Жълт картон и за Адам Стаховяк.
27'
Кайсара изпусна да удвои преднината на Лудогорец от 3 метра.
28'
Удар на Доре с глава, Стоянов спасява.
30'
Неточен удар на Сърмов от фаул.
32'
Много хубаво центриране на Минев, Доре засече с глава и Стоянов със сетни усилия спаси, но беше отсъдена засада.
35'
Жълт картон за Александър Александров.
38'
Доре изведе Куртеан зад защитата, румънецът чукна леко топката, която беше спасена от Стоянов, но преди това е имало и фаул в атака.
42'
Куртеан изравнява резултата, след изпълнение на пряк свободен удар. Румънецът намери пролуката в станата на домакините и прати топката неспасяемо в долния десен ъгъл на Стоянов.
45'
Край на първо полувреме.
46'
Начало на второто полувреме.
46'
Удар на Анисе, топката излиза в аут.
49'
Удар на Луму над вратата.
50'
Удар на Кишада неточен.
53'
Михаил Александров влиза в игра на мястото на Луму.
55'
Удар с глава на Александров право в Стаховяк.
61'
Много неточно изпълнение на Златински от фаул.
64'
Грешка на Владислав Стоянов, Куртеан отне топката и отправи неточен удар.
66'
Втора смяна за Лудогорец. Роман Безяк влиза на мястото на Жуниор Кишада.
75'
Смяна за Ботев. Мариян Огнянов заменя Александру Куртеан.
75'
Смяна и за Лудогорец. Мишел Платини влиза на мястото на Марселиньо.
78'
Втори жълт картон за Серджан Лукин. Ботев остава с 10 човека до края на двубоя.
79'
Мишел Платини игра с глава ударът премина в аут.
80'
Ромарио излиза на негово място Александру Бенга, който ще заеме мястото на изгонения Лукин в центъра на защитата.