Извън БългарияФутбол

Марица-2 едноличен лидер в “Б” ОФГ

Вторият тим на Марица победи с 6:0 гостуващият “Спартак” (Ново село) в среща от 4-ти кръг в “Б” ОФГ – запад.

Така “жълто-сините” еднолично оглавиха класирането в групата с пълен актив от 12 точки.

Маричани имаха пълно превъзходство и заслужено стигнаха до убедителната победа. Веселин Тосев даде тон в 5-та минута, Милен Танчев удвои три минути по-късно.

В 10-та минута резултатът стана класически след нов гол на Тосев. В 50-та минута Ральо Ралев отбеляза за 4:0, а Емил Кръстанов в 62-та вкара пети гол във вратата на “Спартак”. Веселин Димитров оформи крайното 6:0 в 70-та минута.

В следващия 5-ти кръг “Марица”-2 гостува на “Бенковски” (Куртово конаре). Срещата е на 9-ти октомври от 16 часа.

В друга среща от четвъртия кръг Марица (Цалапица) завърши наравно срещу Победа (Царацово), като по този начин загуби две точки в борбата за първото място.

Марица-2: Христо Николов, Димитър Шишков, Павел Христов – капитан, Иван Пастърмаджиев, Веселин Димитров, Данчо Узунов, Емил Кръстанов, Милен Тончев, Ральо Ралев, Тони Класанов, Веселин Тосев, (Красимир Богдански, Запрян Янков)