
Вратарят на Локомотив (Пловдив) Мартин Луков сподели, че тимът му е нямал късмет срещу Арда (Кърджали) днес.
”Не успяхме да вкараме гол, а имахме ситуации. Арда разчитаха на контраатаки и играха доста в защита.
Момчетата тук тренираха здраво, националния отбор не ни е попречил. Не играехме лошо, но трябваше да вкараме гол.
Не сме подценили Арда. Видяхте второто полувреме вдигнахме оборотите, имахме и шанс накрая, с който да решим двубоя. Оставаме на върха и тази точка може да се окаже решаваща в края на първенството.
Всички знаехме, че ако победим ше увеличим разликата, но има още толкова много мачове… Ще браним върха докато имаме сили”, сподели Луков.
https://www.tribunaplovdiv.bg/1000-лв-начален-онлайн-казино-бонус-от-efbet-и-200/












