ДюшЛокомотив ПловдивФутбол

Локо (Пд) U17 на финал на турнира на Христо Бонев

Локомотив U17 се класира за финала на турнира под егидата на Христо Бонев! Момчетата на Кириякос Георгиу направиха обрат срещу канадския Ванкувър Олимпикс за 2:1 и в събота от 11:00 ще спорят за трофея! Днес или утре “черно-белите” ще разберат и името на своя съперник.

Двубоят на терена в Говедарци започна равностойно. В 20-та минута канадците успяха да открият резултата за 0:1. През втората част Локомотив доминираше изцяло и стигна до няколко добри положения пред вратата на Ванкувър.

Вземи 100% бонус до 100 лв. за нови клиенти в bet365. Гледай над 100 000 мачове. Залагай на живо удобно от твоя мобилен телефон и печели с още много страхотни бонуси в bet365. Започни с бонус от 100 лв. от сега оттук >>>

В 65-та минута роденият през 2002 година Християн Петров с красив гол възстанови равенството в двубоя. Седем минути по-късно Венко Мичкюров реализира попадението, което осигури финал на Локомотив след 2:1 над Ванкувър Олимпикс.

Източник: lokomotivpd.con