
Локомотив (Пд) класира два свои отбора за полуфиналите в турнира за Купа Тримонциум 2015г., който се провежда на големия изкуствен терен на Лаута, съобщиха от клуба на официалния си сайт.
При децата, родени през 2006 година, първият тим на черно-белите завърши на второ място в своята група и утре от 10,00 часа ще играе полуфинал срещу Берое. При по-големите, родени през 2004 година, едната формация на Локомотив Пловдив завърши на първо място в своята група Б и утре ще се изправи в полуфинал срещу тима на Национал (Сф).
Турнирът за Купа Тримонциум бе открит от почетния президент на Локомотив (Пд) Христо Бонев, който дори приветства на немски език децата от отбора на Фелтмохинг (Мюнхен) и им пожела успехи в по-нататъшната им кариера.
Ето всички резултати и класиране от вчерашния ден:
Деца, родени през 2006 година:
Локо-1 – ДИТ 1:2
Локо-2 – Векта 2:2
Локо-1 – Национал 3:1
Локо-2 – Берое 0:8
ДИТ – Национал 3:1
Векта – Берое 1:4
Класиране:
Група А:
ДИТ 6 точки
Локо (Пд) 3 точки
Национал 0 точки
Група Б
Берое 6 точки<
Векта 1 точка 3:6 гола
Локо Пд 1 точка 2:10 гола
Полуфинали, днес от 9,00 часа: ДИТ – Векта и Берое – Локо (Пд)
Деца, родени през 2004 година:
Локо-2 – Национал 0:3
Локо-1 – ДИТ 1:0
ЦСКА – Черноморец 3:0
Фелдмохинг – Берое 1:3
Локо-2 – Черноморец 0:6
Локо-1 – Берое 2:2
ЦСКА – Национал 2:2
Фелдмохинг – ДИТ 0:4
Национал – Черноморец 1:0
ДИТ – Берое 4:0
Локо-2 – ЦСКА 0:7
Локо-1 – Фелдмохинг 3:0
Класиране:
Група А
ЦСКА 7 точки 12:2 гола
Национал 7 точки 6:2 гола
Черноморец 3 точки
Локо-2 0 точки
Група Б
Локо-1 7 точки
ДИТ 6 точки
Берое 4 точки
Фелдмохинг 0 точки
Полуфинали, днес от 9,00 часа: ЦСКА – ДИТ и Локо (Пд) – Национал
Харесай страницата на TribunaPlovdiv.bg във Фейсбук и научавай новините пръв>>









