Отборът на Локомотив (Пловдив) победи ЦСКА 1948 II с 1:0 в контролна среща, която се изигра на „Лаута“. Единственото попадение бе дело на Георги Минчев (51).
Първата възможност се откри за гостите от София. В 9-ата минута играч на червените стреля директно от фаул, но Рейдър се намеси и спаси.
В 13-ата минута пловдивчани отговориха. Умарбаев открадна една топка в центъра, напредна и пусна пас към Сно, който намери отново таджика в наказателното поле. Капитанът на Локомотив в днешната среща стреля над вратата.
В 30-ата минута след центриране от ъглов удар топката бе отклонена към втора греда, където Петрович засече с глава, но на сантиметри от целта.
В 39-ата минута опасен изстрел на Драгомир Радев от гостите мина малко над горната греда на вратата на Рейдър.
Втората част започна по мечтан начин за „смърфовете“. След карамбол в наказателното поле на „червените“, Минчев нанесе изстрел от земя и вкара за 1:0 в 51-ата минута.
В 55-ата минута изстрел на Марсел от дистанция премина над целта.
В 74-ата минута Иван Сулев преодоля технично защитник на столичани и стреля от малък ъгъл, но в страни от целта.
В 77-ата минута Марсел подаде към Иванов в наказателното поле, нападателят на Локомотив се обърна веднага и нанесе изстрел, но право в ръцете на вратаря.
До края на срещата не паднаха повече голове и „смърфовете“ спечелиха контролата.
Съставът на Локомотив: Рейдър, Ферукоски, Крачун, Николаев, Петрович, Янчев, Умарбаев (к), Ангелов, Марсел, Сно, Минчев (Гомис, Паскалев, Руан, Салинас, Сулев, Иванов)
1000 лв. начален онлайн казино бонус от efbet и 200 лв. за Спорт! Депозирай през EasyPay и Cashterminal
Не изпускай нито една новина за твоя любим отбор! Научавай новините пръв с TribunaPlovdiv.bg. Отвори Фейсбук страницата ни, последвай двете стъпки и ще виждаш новините ни веднага след публикуването им:
