Локомотив Пд победи Локо Сф при U21

Дублиращия отбор на Локомотив Пловдив победи като домакин Локо Сфия с 1:0. Срещата се игра на изкуственото игрище в парк Лаута. Точен за смърфовете бе Жоро Стефанов след удар от фаул.
Смърфовете владееха повече топката през първото полувреме и диктуваха темпото на играта. На няколко пъти Айкут Янъков и Жоро Стефанов можеха да изведат своите напред в резултата, но добрата намеса на вратаря на гостите предотврати сигурни попадения.
Локомотив София също имаха своите силни моменти, но за пореден мач Витанов разочарова амбициите на столичани, като отрази всичко, което можеше да се спаси. Второто полувреме започна с борба в центъра. Фаловете излязоха на преден план за сметка на футболните качества. Все пак гостите можеха да излязат напред в резултата, но страничната греда помогна на черно-белите. Така се стигна до 85-ата минута. След грубо нарушение в половината на гостите, бе отсъден фаул. Жоро Стефанов прокара топката през стената и излъга вратаря за 1:0.