ЛокомотивТопФутбол

Локомотив записа първо равенство в контролите, Томов бе изгонен

Отборът на Локомотив (Пловдив) завърши 0:0 с тима на Славия в четвъртата си контрола от предсезонната подготовка, която се игра в село Рилци.

Това бе първо равенство за „смърфовете“ от началото на контролите, като в предишните три двубоя пловдивчани записаха 1 победа и 2 загуби.

В началото на двубоя „белите“ отправиха първия удар в мача, но без успех.

В 12-ата минута на мача Георги Минчев получи извеждащо подаване зад гърба на защитата на столичани, но стражът на Славия стигна първи до топката.

В 21-ата минута Карагарен намери Димитър Илиев, след което капитанът пробва прехвърлящ удар, но вратарят на гостите улови без проблеми.

Минута по-късно Минчев бе изведен сам срещу вратаря на „белите“, но ударът му от 20 метра мина покрай целта.

В 33-ата минута хубава атака на Славия накара Илко Пиргов да показва класата си.

В 42-ата минута директен удар от фаул на футболист на Славия, мина покрай вратата на Локомотив.

До края на полувремето не паднаха голове и двата тима се прибраха на почивка при нулево равенство.

В 59-ата минута далеч шут на футболист на символичните гости бе избит от Кристиан Томов.

В 67-ата минута хубава атака на „черно-белите“ завърши с извеждащ пас към Карагарен, който стреля, но стражът на Славия спаси. Последва нов изстрел на Руан – над вратата.

В 82-ата минута топката влезе във вратата на Кристиан Томов, но голът за Славия бе отменен заради засада.

В 89-ата минута Томов получи директен червен картон. Той излезе да пресече подаване, а съдията „видя“ игра с ръка извън наказателното поле и го изгони. Пиргов отново влезе в игра на негово място.

До края на двубоя голове не паднаха и двата тима завършиха наравно.

Стартов състав на Локо: Пиргов, Гомис, Крачун, Биков, Умарбаев, Витанов, Карагарен, Руан, Салинас, Илиев, Минчев (Кристиан Томов, Мартин Паскалев, Видол Сейменски, Иван Арамазов, Емил Янчев, Айвън Ангелов, Александър Иванов, Георги Мавродиев)