ФК ЕвроколежФутбол

Лимона тегли Евроколеж напред

Евроколеж победи минимално тима на Миньор Раднево с 1:0 в мач от 10-ия кръг на Трета лига – Югоизточна група.

Победният гол отбеляза Тодор Тимонов – Лимона в 75-та минута, след изпълнение на фаул от 20 метра.

Срещата беше ръководена от дамското трио Християна Гутева, Павлета Рашкова и Лилия Думбалакова. Съдийската тройка се представи отлично, като през втората част Гутева дори трябваше да усмирява страстите между играчите след стълкновение при един груб фаул срещу Георги Бъчваров.

Пловдивчани изпуснаха много положения за гол, аз почти през цялото време играта беше в половината на Миньор.

В 75-ата Малев беше съборен на около 20 метра от вратата на гостите и съдията отсъди нарушение. Зад топката Тодор Тимонов, който изпълни прекрасен свободен удар и изведе тима си напред.

След този успех Евроколеж има 12 точки и е на 11-о място в класирането, а гостите са 15-о с 8 точки. В сряда колежани играят отложена среща с Розова долина в Оризари от 16 часа.

Евроколеж: Георги Петров, Иван Атанасов, Георги Бъчваров, Александър Иванов, Николай Николов, Сезгин Четин, Пейчо Янчев, Тодор Тимонов, Атанас Савов, Борис Малев, Серафим Михайлов /Георги Куртев, Мирослав Караилиев, Веселин Отман/.