Ботев ПловдивТопФутбол

Лилчо Арсов: Продължавайте да плюете Игонен! Предстои мач с отбора навършил 88 години

Емблематичният играч на Ботев (Пловдив) от близкото минало Лилчо Арсов защити своя колега Матвей Игонен, който отнесе сериозни критики след загубата на “жълто-черните” в Атина от Панатинайкос.

Игонен имаше известна вина за първия гол, тъй като ударът, който влетя в мрежата му бе слаб, но трябва да се отбележи, че кълбото промени траекторията си след контакт с бранителя Йонас Там.

TribunaPlovdiv.bg публикува текста без редакторска намеса:

Доста мислих дали да напиша нещо след мача на Ботев……….. Но след това, което прочетох във форумите, не издържах …… Ще споделя с Вас моето скромно мнение…..

profittips-the best football tips

Първо……Игонен……Приятели…… Продължавайте да плюете……… Не спирайте ……. Нищо, че имаме два важни мача …… В неделя с отбора, който стана на 88 години …….. И в четвъртък реванша с Панатинайкос ….. Хора, ……. това не е Сериозно…… Нека оставим момчетата и Щаба точно сега на спокойствие …….. Знам, че всеки има мнение кой как играл ….. къде кой е сбъркал…….
Но точно сега е моментът да ЗАМЪЛЧИМ….. Да оставим треньори и футболисти да работят и концентрират за следващите Важни мачове.

Хубав ден на всички …….

Не изпускай нито една новина за твоя любим отбор! Научавай новините пръв с TribunaPlovdiv.bg. Отвори Фейсбук страницата ни, последвай двете стъпки и ще виждаш новините ни веднага след публикуването им:

Подобни

3 Коментара

  1. 11 годишния създател, домакин и нападател. 1912???!!! ХАХАХА каза:

    Прасе!
    С морал подобен на Гатьо и Бареков с дудука…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker