
Старши-треньорът на Левски Георги Иванов- Гонзо даде пресконференция след равенството на отборът му с тима на Локомотив Пловдив . Гонзо заяви, че отборът му е трябвало да спечели и само късметът, неопитността и глупостта на някои играчи са попречили на “сините” да вземат трите точки.
“Имаше две-три засади, в които футболистите излизаха сами срещу вратаря “, заяви Георги Иванов. Според него Локомотив Пловдив с първия си удар към вратаря е отбелязал гол. Липсата на класа ни попречи да победим днес, бяха думите на Гонзо, който заяви още, че в момента мисли само за мача с Локомотив и едва след като анализират грешките ще мислят за ЦСКА.
Харесай страницата на TribunaPlovdiv.bg във Фейсбук и научавай новините пръв>









