В СНИМКИ: Локо с лесна победа над Пирин

Отборът на Локомотив Пловдив победи с 2:0 тима на Пирин Гоце Делчев в среща играна на стадион “Локомотив” в парк “Лаута” днес.

“Смърфовете” поведоха в резултата с два гола през първата част, като и двата бяха дело на Мартин Камбуров.

Още в 20-ата минута Камбуров вкара с глава за 1:0 след центиране на Здравко Лазаров. Седем по-късно Крис Гади напредна от дясно, центрира добре и Камбуров покачи на 2:0.

В 42-ата Здравко Лазаров подаде добре към Камбуров, който бе на дузпата, но ударът му бе блокиран от Ивайло Стоянов.

През втората част Лазаров бе на крачка да направи резултата класически, след като вратаря Абдиков излезе напред, а Лазаров го прехвърли, но кълбото се удари в страничния стълб.

До края на двубоя не се стигна до други сериозни опасности и срещата завърши при резултат 2:0 в полза на домакините.