БотевЛокомотивФутбол

Вижте съдийските назначения за 16-ят кръг на „А“ група

Съдийската комисия към БФС определе съдийските назначения за предстоящия 16-и кръг от родната А група.

Дербито между отборите на Ботев (Пд) и Литекс бе поверено на Георги Йорданов, който напоследък получава по-тежките мачове като столичното дерби.

Двубоят Берое – Локомотив пък ще ръководи Стефан Апостолов.

Вижте всички назначения за 16-ят кръг:

02.11.2013 г. /Събота/ 14.40 ч
Ботев /Пд/ – Литекс 
Георги Йорданов Иво Колев Георги Дойнов,
4-ти Веселин Мишев
ДАС Никола Попов Георги Димитров

02.11.2013 г. /Събота/ 18.00 ч.
Лудогорец /Рз/ – Славия 
Калин Людмилов Николай Георгиев Виктор Главински,
4-ти Александър Атанасов
ДАС Цветан Кръстев Георги Давидов

03.11.2013 г. /Неделя/ 14.30 ч.
Черно море – ЦСКА 
Станислав Тодоров Мартин Димитров Николай Христов,
4-ти Георги Ковачев
ДАС Стефан Павлов Мартин Богдев

03.11.2013 г. /Неделя/ 14.30 ч.
Локомотив /Сф/ – Любимец 
Вихрен Манев Антоан Георгиев Енчо Енчев,
4-ти Николай Ангелов
ДАС Стоян Денев Валентин Станчев

03.11.2013 г. /Неделя/ 14.30 ч.
Нефтохимик – Черноморец 
Георги Кабаков Атанас Бозев Димитър Стоилов,
4-ти Димитър Димитров
ДАС Иван Кирилов Мартин Стоименов

03.11.2013 г. /Неделя/ 16.30 ч.
Берое – Локомотив /Пд/ 
Стефан Апостолов Крум Стоилов Емил Вангелов,
4-ти Иван Вълчев
ДАС Ивайло Стоянов Таско Тасков

03.11.2013 г. /Неделя/ 18.00 ч.
Левски – Пирин Гоце Делчев
Ангел Ангелов Петър Стойчевски Иво Боев,
4-ти Павлин Михайлов
ДАС Николай Йорданов Борислав Колев

Харесай страницата на TribunaPlovdiv.bg във Фейсбук от тук >>>

Подобни

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker