Извън БългарияТрибуна Пловдив TVФутбол

Днешният ден определено не е добър за тима на Манчестър Юнайтед. ”Червените дяволи” загубиха с 3:1 от Уотфорд, като през целите 90 минути така и не успяха да окажат съпротива на “жълто-черните”.

През първото полувреме при резултат от 0:0, най-скъпият футболист в света Пол Погба, който отбора от “Олд Трафорд” закупи за 105 милиона евро, получи топката в половината на противника. Халфът имаше достатъчно време, за да вдигне глава и да реши как да отиграе положението, но вместо това, той реши бързо да подаде наляво към свой съотборник.

Пасът обаче бе толкова първосигнален, че топката уцели главния рефер на срещата Майкъл Оливър, а видеото се превърна за минути в истинска сензация в интернет, като не един или двама запалянковци се питат как този играч може да струва толкова много.