Локомотив ПловдивТопФутбол

Отборът на Локомотив II (Пловдив) се завърна на победния път в Югоизточната Трета лига. “Черно-белите” се наложиха над Черноморец (Бургас) с 2:1 на “Лаута”, като двата отбора изиграха бърз и динамичен мач. Гюзелев даде аванс на “акулите”, но попадения на Банев и Михайлов донесоха трите точки на пловдивчани.

Първото по-сериозно положение се откри в 7-ата минута. Кръстьо Банев се озова сам срещу стража на гостите, но не успя да го преодолее. В 10-ата минута “черно-белите” отново бяха близо до гола. Тони Лесов комбинира с Банев, който стреля над целта.

ТОП Бонуси За Месеца

🎁До 300 лв. Бонус нов Клиент за Спорт🎁

Вземи бонус

При регистрация в Бетано ползвай Промо код BGBONUS и не изпускай бонусите за нов клиент. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁 50 БЕЗПЛАТНИ ЗАВЪРТАНИЯ ЗА НОВ КЛИЕНТ🎁

Вземи бонус

Бонус Комбо - 30лв. залог БЕЗ РИСК - Ранно Изплащане и още много други са активни в Palms Bet. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁До 550 лв. Бонус нов Клиент за Спорт🎁

Вземи бонус

При регистрация в WINBET ползвай Партньорски код BGBONUS и не изпускай бонусите за нов клиент. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁150 Безплатни Завъртания + до 1500 лв🎁

Вземи бонус

В 18-ата минута Черноморец стигна до дузпа – Мартин Паскалев игра с ръка и съдията посочи бялата точка. Зад топката застана Венцислав Гюзелев, който не сбърка за 0:1. Локомотив II веднага реагира и организира две опасни атаки, които завършиха с изстрели на Васил Църцев и Иван Михайлов. В 32-ата минута пловдивчани стигнаха до гол. Петър Андреев нахлу в наказателното поле на гостите и стреля, стражът на бургазлии изби, но при добавката Кръстьо Банев се разписа за 1:1.

tribunasofia

През втората част Локомотив II отново бе по-активния тим и отново имаше шансове пред Андреев и Банев. Гостите отговориха с опасна атака, в която Кристиан Томов се намери решително. В 63-ата минута “черно-белите” стигнаха до дузпа – Теодор Фърков бе съборен в наказателното поле. Иван Михайлов застана зад бялата точка и вкара за крайното 2:1.
Локомотив II e на 8-мо място в класирането с актив от 42 пункта. На 31.03 “черно-белите” гостуват на Гигант в Съединение от 17:00ч.
bet365
Локомотив II игра в състав: Кристиан Томов, Видол Сейменски, Мартин Паскалев, Александър Георгиев, Габриел Земярски, Тони Лесов, Васил Църцев, Теодор Фърков, Кръстьо Банев, Иван Михайлов, Петър Андреев (Стилян Иванов, Мартин Иванов, Чавдар Благов, Пламен Петров, Борислав Гадженаков, Марио Начев, Кристиан Орманов, Иван Величков, Антон Коспартов)