ВолейболНационалиПловдивчани

СНИМКИ: България взе гейм на Белгия, но за повече “лъвиците” нямаха сили, белгийките на полуфинал

България загуби от Белгия с 1:3 (17:25, 12:25, 25:23, 7:25) последния си мач от Евроволей 2015 U18. По този начин белгийките си осигуриха място на полуфиналите, а нашите момичета завършиха последни в групата без победа и с 1 точка.

20150402_195621 (Copy)

В първия гейм белгийките поведоха сериозно още при първата техническа пауза при 8:2, втората дойде при 16:10 за Белгия, а геймът беше взет с 25:17 от момичетата на Фиен Каленс.

20150402_200243 (Copy)

Във втория гейм белгийките отново поведоха този път с три точки при първата пауза при 8:5. Втората белгийките поведоха доста сериозно с 16:7 и затвориха гейма при 25:12.

20150402_200031 (Copy)

В третия гейм Белгия поведе с 8:5 при първата техническа пауза, нашите момичета обаче не се предадоха и поведоха при втората техническа пауза с 16:15. Стигна се до 18:15 в полза на националките. Белгия изравни, но младите “лъвици” показаха характер и измъкнаха гейма с 25:23.

20150402_202643 (Copy)

Четвъртият гейм започна доста добре за Белгия, която поведе с 8:3 при първата техническа пауза. Втората техническа пауза дойде при 16:7 за белгийките. Нашите момичета не успяха да спечелят нито една точка след паузата и след 25:7 Белгия затвори мача.