Ботев разби Марек при U17

Ботев взе убедителна победа със 7:1 над Марек (Дупница) в мач от 7-ия кръг на Елитната юношеска група до 17 години.

Двубоят се игра на естествения терен №1 в “Коматево” и предложи емоции за зрителите.

Отборът от Дупница бе на последното място преди началото на двубоя, като беше с голова разлика 4:29. От своя страна “канарчетата” се намираха в подем и бяха в серия от три поредни победи.

Срещата започна изненадващо с гол за Марек в 17-ата минута. 20 минути след това жълто-черните изравниха, а след почивката вкараха още 6 попадения.

Точни за Ботев бяха Димитър Пройчев, Кристиан Добрев на два пъти, Благовест Данчев, Иван Василев, Слави Шопов и Петър Караангелов.